Ślub i wesele Kamili i Tomka

Ślub i wesele Kamili i Tomka były okazją do wykonania reportażu z tej wspaniałej uroczystości.

Fotografia Ryszard Maksym wykonał sesję zdjęciową na weselu Kamili i Tomka.

Ślub i wesele Kamili i Tomka to był wyjątkowa sesja, ponieważ użyto do niej mobilnego oświetlenia w jakie wyposażone jest studio fotograficzne. Dzięki temu powstały piękne zdjęcia, które będą pamiątką na całe życie dla pary młodej. Każda z Par Młodych chce mieć piękną pamiątkę w postaci zdjęć ślubnych. 

Fotografia ślubna oferuje najwięcej możliwości pracy dla fotografów. Jeśli porównać ilość potencjalnych zleceń z innymi dziedzinami fotografii to branża związana ze ślubami (oraz sesje narzeczeńskie) wypada najbardziej okazale.

Nie wszyscy jednak wiedzą z usług, który fotograf na wesele będzie najlepszym wyborem. Jak odróżnić profesjonalistę od osoby, która jedynie twierdzi, że pasjonuje go fotografia ślubna? Proste cechy wyróżniają dobre zdjęcia: różnorodność kadrów i pomysł to pierwszy i najważniejszy wyznacznik. Ważne też, aby fotografie miały poprawną ekspozycję, były ostre i posiadały doświetlony drugi plan, aby miały odpowiednią kolorystykę, kontrast i były poprawnie obrobione w programie graficznym.

Na życzenie Państwa Młodych można też przygotować i użyć spersonalizowanych teł, które mogą posłużyć do sesji foto na miejscu, w lokalu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *