Osiemnaste urodziny Dominiki

Osiemnastka Dominiki była doskonałą okazją do wykonania świetnych zdjęć. Wspaniała zabawa uczestniczących w uroczystości gości została w pełni oddana na wykonanych zdjęciach.

Osiemnastka Dominiki była obsługiwana przez Ryszarda Maksyma. To była super impreza. Solenizantka i jej goście bawili się świetnie. Impreza była bardzo udana. Był to czas na toasty i fajerwerki!

Dzień 18. urodzin to przełomowa data dla każdego. Z okresu dzieciństwa wkracza się w etap dorosłości. Bez wątpienia są to wyjątkowe urodziny, dlatego zasługują na wykonanie profesjonalnego reportażu. Osiemnastkę ma się raz… i wtedy impreza powinna być bardziej szalona. Ale przy tym powinna być najbardziej wyjątkowa, pomysłowa i niezapomniana. Świetne zdjęcia Fotografia Ryszard Maksym, są okazją do miłych wspomnień z tej uroczystości. Dominika otrzymała zdjęcia na pendrive. Zdjęcia mogą być przekazane również na płycie DVD. Oba nośniki mogą być zapakowane w piękne i estetyczne pudełka. Całość będzie doskonałą pamiątką z tego wydarzenia dla Dominiki i jej gości.

Większość lokalu, w którym odbywała się uroczystość, posiadała ciemną boazerię na ścianach. To wymogło wykorzystanie 2 a czasami 3 reporterskich lamp błyskowych, sterowanych radiowo. W reportażu użyto 3 lampy reporterskie Yongnuo Speedlite YN-600EX-RT II.  Lampy sterowane były dedykowanym wyzwalaczem Yongnuo YN-E3-RT . Jest to radiowy wyzwalacz w pełni kompatybilnym z radiowym systemem wyzwalania Canona zastosowanym w wyzwalaczu ST-E3-RT oraz lampie 600EX-RT. Umożliwia on zdalne sterowanie lampą, lub wieloma lampami za pomocą sygnału radiowego na częstotliwości 2,4GHz.

Dodaj komentarz