Osiemnaste urodziny Dominiki

Osiemnastka Dominiki była doskonałą okazją do wykonania świetnych zdjęć. Wspaniała zabawa uczestniczących w uroczystości gości została w pełni oddana na wykonanych zdjęciach.

Osiemnastka Dominiki była obsługiwana przez Ryszarda Maksyma. To była super impreza. Solenizantka i jej goście bawili się świetnie. Impreza była bardzo udana. Był to czas na toasty i fajerwerki!

Dzień 18. urodzin to przełomowa data dla każdego. Z okresu dzieciństwa wkracza się w etap dorosłości. Bez wątpienia są to wyjątkowe urodziny, dlatego zasługują na wykonanie profesjonalnego reportażu. Osiemnastkę ma się raz… i wtedy impreza powinna być bardziej szalona. Ale przy tym powinna być najbardziej wyjątkowa, pomysłowa i niezapomniana. Świetne zdjęcia Fotografia Ryszard Maksym, są okazją do miłych wspomnień z tej uroczystości. Dominika otrzymała zdjęcia na pendrive. Zdjęcia mogą być przekazane również na płycie DVD. Oba nośniki mogą być zapakowane w piękne i estetyczne pudełka. Całość będzie doskonałą pamiątką z tego wydarzenia dla Dominiki i jej gości.

Większość lokalu, w którym odbywała się uroczystość, posiadała ciemną boazerię na ścianach. To wymogło wykorzystanie 2 a czasami 3 reporterskich lamp błyskowych, sterowanych radiowo. W reportażu użyto 3 lampy reporterskie Yongnuo Speedlite YN-600EX-RT II.  Lampy sterowane były dedykowanym wyzwalaczem Yongnuo YN-E3-RT . Jest to radiowy wyzwalacz w pełni kompatybilnym z radiowym systemem wyzwalania Canona zastosowanym w wyzwalaczu ST-E3-RT oraz lampie 600EX-RT. Umożliwia on zdalne sterowanie lampą, lub wieloma lampami za pomocą sygnału radiowego na częstotliwości 2,4GHz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *