Osiemnaste urodziny Michaliny

Osiemnaste urodziny Michaliny uwiecznione na pięknych zdjęciach Ryszarda Maksyma. Osiemnaście lat ma się tylko raz. Magiczna bariera, po przekroczeniu której już wszystko wolno – przynajmniej tak się wydaje 🙂

Osiemnaste urodziny Michaliny to piękna uroczystość, na której wszyscy bawili się świetnie. Michalina i jej goście na pewno na długo zapamiętają ten dzień. Uwieczniajcie takie chwile, bo z pewnością chętnie będziecie do nich wracać. Dzięki zdjęciom wykonanym przez Fotografia Ryszard Maksym Michalina, jej rodzina i znajomi chętnie wspominają miłe chwile spędzone podczas tej uroczystości.

Odbitka fotograficzna jako zdjęcie wykonane na papierze niezmiennie pozostaje najtrwalszym i najbardziej namacalnym etapem tworzenia fotografii. Wraz z postępem technologii zmieniają się możliwości.  Nie tak dawno standardem była fotografia otrzymywana w wyniku naświetlania światłoczułego papieru i wywołania zdjęcia w procesie chemicznym. Proces chemiczny ustępuje miejsca technologii atramentowej. Nowoczesne odbitki cechuje większa precyzja szczegółów, powtarzalność tonalna, różnorodność powierzchni i szeroki gamut barwny. Można powiedzieć, że jeszcze nigdy nie było tak kolorowo, a przy tym jak na druk atramentowy – stosunkowo niedrogo!

Zdjęcia z imprezy takiej jak ta mogą być wykonane na papierze, do wyboru: matowym, błyszczącym lub jedwabistym. Zdjęcia mogą mieć format: 13 x 9 cm, 15 x 10 cm. Lecz ostatnio modne są odbitki o wymiarach: 18 x 13 cm lub 21 x 15 cm. Są to standardowe i najczęściej stosowane wymiary odbitek fotograficznych.

Oczywiście wszystkie odbitki pakujemy w okazjonalne, eleganckie pudełko. Wieczko i spód pudełka wykonane jest zazwyczaj z gładkiej, cienkiej aczkolwiek bardzo sztywnej tektury. Pudełko może posiadać wycięte okienko, które pozwala na ekspozycję zdjęcia. Na wierzchu może znajdować się też oferty lub logo fotografa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *