Osiemnaste urodziny Michaliny

Osiemnaste urodziny Michaliny uwiecznione na pięknych zdjęciach Ryszarda Maksyma. Osiemnaście lat ma się tylko raz. Magiczna bariera, po przekroczeniu której już wszystko wolno – przynajmniej tak się wydaje 🙂

Osiemnaste urodziny Michaliny to piękna uroczystość, na której wszyscy bawili się świetnie. Michalina i jej goście na pewno na długo zapamiętają ten dzień. Uwieczniajcie takie chwile, bo z pewnością chętnie będziecie do nich wracać. Dzięki zdjęciom wykonanym przez Fotografia Ryszard Maksym Michalina, jej rodzina i znajomi chętnie wspominają miłe chwile spędzone podczas tej uroczystości.

Odbitka fotograficzna jako zdjęcie wykonane na papierze niezmiennie pozostaje najtrwalszym i najbardziej namacalnym etapem tworzenia fotografii. Wraz z postępem technologii zmieniają się możliwości.  Nie tak dawno standardem była fotografia otrzymywana w wyniku naświetlania światłoczułego papieru i wywołania zdjęcia w procesie chemicznym. Proces chemiczny ustępuje miejsca technologii atramentowej. Nowoczesne odbitki cechuje większa precyzja szczegółów, powtarzalność tonalna, różnorodność powierzchni i szeroki gamut barwny. Można powiedzieć, że jeszcze nigdy nie było tak kolorowo, a przy tym jak na druk atramentowy – stosunkowo niedrogo!

Zdjęcia z imprezy takiej jak ta mogą być wykonane na papierze, do wyboru: matowym, błyszczącym lub jedwabistym. Zdjęcia mogą mieć format: 13 x 9 cm, 15 x 10 cm. Lecz ostatnio modne są odbitki o wymiarach: 18 x 13 cm lub 21 x 15 cm. Są to standardowe i najczęściej stosowane wymiary odbitek fotograficznych.

Oczywiście wszystkie odbitki pakujemy w okazjonalne, eleganckie pudełko. Wieczko i spód pudełka wykonane jest zazwyczaj z gładkiej, cienkiej aczkolwiek bardzo sztywnej tektury. Pudełko może posiadać wycięte okienko, które pozwala na ekspozycję zdjęcia. Na wierzchu może znajdować się też oferty lub logo fotografa.

Dodaj komentarz